Close

Vice výsledků

Generic selectors
Přesná shoda
Vyhledat v názvu
Vyhledat v anotaci
Post Type Selectors
product
Filtrovat dle žánru
Ohlasy médií

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky upravují vztah mezi prodávajícím a kupujícím při realizaci objednávek knih nakladatelství PROSTOR, s. r. o., prostřednictvím těchto internetových stránek a jsou pro prodávajícího a kupujícího závazné.

1. Prodávajícím je společnost Nakladatelství PROSTOR, s. r. o., se sídlem Nad Spádem 649/10, Praha 4 – Podolí, IČO: 60470895. Kupujícím je osoba, která si objedná u prodávajícího knihy.

2. Prodávající nabízí na těchto internetových stránkách tituly pouze v sekci Antikvariát. Jedná se o doprodej posledních kusů, které běžná knihkupectví již většinou nenabízejí. Knihy mohou mít vady, většinou jsou však jen zažloutlé a jejich stav odpovídá jejich stáří. Prodávající neodpovídá za vady, které jsou výslovně uvedené u jednotlivých knih v sekci Antikvariát, kupující s tím souhlasí a s tímto vědomím knihu objednává a kupuje.

3. Doručení objednávek v České republice
Objednané knihy prodávající zašle kupujícímu prostřednictvím České pošty nebo prostřednictvím Zásilkovny. Při potvrzení objednávky může kupující zvolit jeden ze dvou způsobů platby:

Zásilkovna

  • a) platba předem – K ceně objednaných knih bude prodávající účtovat manipulační poplatek ve výši 50 Kč (bez ohledu na hmotnost zásilky). Kupující se zavazuje uhradit celkovou cenu (cenu objednaných knih + manipulační poplatek) na účet prodávajícího 1781301504/0600 (GE Money bank), jako variabilní symbol uvede číslo své objednávky. Prodávající se zavazuje odeslat objednané knihy kupujícímu poštou nejpozději do 10 kalendářních dnů ode dne, kdy bude platba na účet připsána.
  • b) platba dobírkou – K ceně objednaných knih bude prodávající účtovat manipulační poplatek ve výši 60 Kč (bez ohledu na hmotnost zásilky). Prodávající se zavazuje odeslat objednané knihy kupujícímu poštou na dobírku nejpozději do 10 kalendářních dnů od přijetí objednávky.

Česká pošta

  • a) platba předem – K ceně objednaných knih bude prodávající účtovat manipulační poplatek ve výši 85 Kč (bez ohledu na hmotnost zásilky). Kupující se zavazuje uhradit celkovou cenu (cenu objednaných knih + manipulační poplatek) na účet prodávajícího 1781301504/0600 (GE Money bank), jako variabilní symbol uvede číslo své objednávky. Prodávající se zavazuje odeslat objednané knihy kupujícímu poštou nejpozději do 10 kalendářních dnů ode dne, kdy bude platba na účet připsána.
  • b) platba dobírkou – K ceně objednaných knih bude prodávající účtovat manipulační poplatek ve výši 110 Kč (bez ohledu na hmotnost zásilky).

Prodávající se zavazuje odeslat objednané knihy kupujícímu nejpozději do 10 dnů od přijetí objednávky.

4. Doručení objednávek na Slovensko

Doručení objednávek na Slovensko je možné pouze na dobírku. Cena dobírky je 235,- Kč.

Zboží je možné odeslat přes Zásilkovnu za cenu 100 Kč.

5. Při osobním odběru v redakci neplatíte poštovné. Knihu je nutné si nejprve objednat přes náš e-shop a zaplatit ji bankovním převodem na číslo účtu, které sdělujeme v potvrzovacím e-mailu. Nepřijímáme platby v hotovosti.

6. Prodávající se zavazuje zasláním e-mailu informovat kupujícího, pokud nemůže objednávku vyřídit.

7. Kupující souhlasí, aby prodávající evidoval jeho osobní údaje uvedené v objednávce nebo při zaregistrování a užíval je výhradně pro účely vyřízení objednávek kupujícího a informování kupujícího o činnosti prodávajícího. Prodávající se zavazuje neposkytnout údaje, které mu kupující sdělí, žádné třetí osobě a chránit tyto údaje před zneužitím.

UPOZORNĚNÍ: Při doprodeji starších titulů odpovídá jejich stav danému stáří a neposkytujeme na ně jiné než uvedené slevy.