Close

Vice výsledků

Generic selectors
Přesná shoda
Vyhledat v názvu
Vyhledat v anotaci
Post Type Selectors
product
Filtrovat dle žánru
Ohlasy médií

Manželky mého muže

Tři „vdovy“ a jedno nečekané přátelství

Faith Hoganová

397 

Nový román od irské autorky bestselleru Dámský klub půlnočního plavání nás zavede do Dublinu. Tragická událost odkryje netušená tajemství muže, kterého milovalo více žen, než si zasloužil. Budou schopné začít znovu bez něj?

Není skladem

Kategorie: , Překladatel: Johana Horálková
Originální název: My Husband's Wives
Typ vazby: brožovaná
Rok vydání: 2024
ISBN: 978-80-7260-593-4

Paul Starr je nejzáhadnější muž, jakého kdy Grace potkala. Nadmíru úspěšný lékař má snad úplně všechno, a to včetně manželky, která mu rozumí: moudrá Evie miluje Paula natolik, že je ochotná se o něj s bohémskou Grace podělit. Krásnou Annalise pak zachrání Paul před zlomeným srdcem a ponížením. Cizinka Kasia považuje Paula za svého jediného opravdového přítele. Jeho náhlá smrt není jedinou špatnou zprávou, se kterou se všechny čtyři protagonistky musejí vypořádat.

Nebylo sice žádným tajemstvím, že Paul žil více životů, neboť před lidmi, které miloval, nic neskrýval, najednou se ale zdá, že všechno bylo trochu jinak. Když se životní cesty čtyř žen protnou, vypadá to, že se začnou ubírat jedním směrem a že nové přítelkyně najdou společně recept na to, jak překonávat rány osudu i hranice své vlastní mysli.

Román Manželky mého muže, odehrávající se v irském Dublinu, s empatií a humorem ukazuje, že nikdy není příliš pozdě na to, abychom se ve svém životě pokusili něco změnit.

 

Faith Hoganová (1969) se narodila v irském hrabství Mayo. Vystudovala anglickou literaturu a psychologii na Dublin City University a získala postgraduální titul na University College v Galway. V roce 2016 debutovala knihou Manželky mého muže, která se ihned po vydání stala v rodném Irsku senzací. Její následující román Dámský klub půlnočního plavání (2021, česky 2023) kraloval prodejům ve Velké Británii a několik týdnů se držel v žebříčku celosvětově nejprodávanějších knih. Autorka vedle svých románů také pravidelně píše povídky do novin, časopisů a různých sborníků. V současnosti žije na západě Irska se svým manželem, dětmi a labradorem jménem Penny.

Další informace

Autor

ISBN

Překladatel

Edice

Originální název

Rok vydání

Typ vazby

Autor

Faith Hoganová

Faith Hoganová (1969) se narodila v irském hrabství Mayo. Vystudovala anglickou literaturu a psychologii na Dublin City University a získala postgraduální titul na University College v Galway. V roce 2016 debutovala knihou My Husband's Wives (Ženy mého muže), v níž se několik sokyň snaží vyrovnat s náhlou smrtí milovaného muže, přičemž navazují nepravděpodobné přátelství. Faith Hoganová patří k nejprodávanějším irským autorkám beletrie pro ženy, dosud napsala devět románů, z nichž se některé umístily v první desítce bestsellerů v USA, Velké Británii, Austrálii a Kanadě. Současně píše pod jménem Geraldine Hoganová sérii kriminálních příběhů Corbally, odehrávající se v Limericku. Spisovatelka žije na západním pobřeží Irska se svým manželem a čtyřmi dětmi. V místní krajině a přírodě se často inspiruje.