McGreal Ian P. (ed.)

Žhavá novinka Velké postavy východního myšlení

Velké postavy východního myšlení

McGreal Ian P. (ed.)

 
Sborník podává přehled o více než stovce hlavních představitelů duchovního a intelektuálního života Číny, Indie, Japonska, Koreje a islámského světa.

Objednat v internetovém knihkupectví Kosmas.cz
vázaná, 624 stran
Běžná cena: 699,- Kč
 
Žhavá novinka Velké postavy východního myšlení

Velké postavy východního myšlení

McGreal Ian P. (ed.)

 

Sborník podává v několika samostatných blocích přehled o více než stovce hlavních představitelů duchovního a intelektuálního života Číny, Indie, Japonska, Koreje a islámského světa od nejstarších počátků až po současnost. Přední američtí badatelé usilují v jednotlivých heslech nejen o podání základních informací a naukových článků, ale především o vyzdvižení určitých základních duchovních postojů.

 

Skladem: 9 ks


Koupit
vázaná, 624 stran
Běžná cena 699,- Kč
Cena e-shop 560,- Kč

 
Žhavá novinka Velké postavy západního myšlení, 1. vydání

Velké postavy západního myšlení, 1. vydání

McGreal Ian P. (ed.)

 

Kniha spolu s Velkými postavami východního myšlení tvoří ucelený encyklopedický komplet. Skupina odborníků z prestižních amerických univerzit ve 116 medailonech vybraných západních myslitelů zachycuje vývoj, jímž euroamerické myšlení prošlo za posledních pětadvacet staletí - od Parmenida po Camuse - v celé jeho rozmanitosti, s jeho hlavními směry, ale též skrytými proudy a zákrutami. Čtenář se seznámí s nejvýznamnějšími učenci a vědci, ale též se skeptiky a mystiky, s náboženskými a politickými vůdci, a může se zamyslet nad rolí, kterou ve vývoji západní mentality sehráli.


Nelze objednat
pevná, 712 stran
Cena e-shop 0,- Kč

 
Žhavá novinka Velké postavy západního myšlení, 2. vydání

Velké postavy západního myšlení, 2. vydání

McGreal Ian P. (ed.)

 

Druhé vydání knihy, která spolu s Velkými postavami východního myšlení (PROSTOR 1998) tvoří ucelený encyklopedický komplet. Skupina odborníků z prestižních amerických univerzit ve 116 medailonech vybraných západních myslitelů zachycuje vývoj, jímž euroamerické myšlení prošlo za posledních pětadvacet staletí - od Parmenida po Camuse - v celé jeho rozmanitosti, s jeho hlavními směry, ale též skrytými proudy a zákrutami. Čtenář se seznámí s nejvýznamnějšími učenci a vědci, ale též se skeptiky a mystiky, s náboženskými a politickými vůdci, a může se zamyslet nad rolí, kterou ve vývoji západní mentality sehráli.


Nelze objednat
vázaná, 712 stran
Cena e-shop 0,- Kč